Zápasy

Zobrazit: pouze doma | pouze venku | vše

1. kolo, sobota 1. 10. 2022

USK Praha B

Královští sokoli

1. kolo, sobota 1. 10. 2022

USK Praha B

Královští sokoli

2. kolo, středa 5. 10. 2022

Královští sokoli

Basket Brno

2. kolo, středa 5. 10. 2022

Královští sokoli

Basket Brno

3. kolo, sobota 8. 10. 2022

BK REDSTONE Olomoucko

Královští sokoli

3. kolo, sobota 8. 10. 2022

BK REDSTONE Olomoucko

Královští sokoli

4. kolo, sobota 15. 10. 2022

Královští sokoli

BK Opava

4. kolo, sobota 15. 10. 2022

Královští sokoli

BK Opava

5. kolo, středa 19. 10. 2022

SLUNETA Ústí nad Labem

Královští sokoli

5. kolo, středa 19. 10. 2022

SLUNETA Ústí nad Labem

Královští sokoli

6. kolo, sobota 22. 10. 2022

Královští sokoli

BK ARMEX Děčín

6. kolo, sobota 22. 10. 2022

Královští sokoli

BK ARMEX Děčín

7. kolo, sobota 29. 10. 2022

Královští sokoli

ERA Basketball Nymburk

8. kolo, středa 2. 11. 2022

Královští sokoli

BC GEOSAN Kolín

8. kolo, středa 2. 11. 2022

Královští sokoli

BC GEOSAN Kolín

9. kolo, sobota 19. 11. 2022

SK Slavia Praha

Královští sokoli

10. kolo, pátek 25. 11. 2022

Královští sokoli

BK KVIS Pardubice

10. kolo, pátek 25. 11. 2022

Královští sokoli

BK KVIS Pardubice

11. kolo, sobota 3. 12. 2022

Královští sokoli

NH Ostrava

11. kolo, sobota 3. 12. 2022

Královští sokoli

NH Ostrava

12. kolo, sobota 10. 12. 2022

Královští sokoli

USK Praha B

13. kolo, sobota 17. 12. 2022

Basket Brno

Královští sokoli

13. kolo, sobota 17. 12. 2022

Basket Brno

Královští sokoli

14. kolo, středa 21. 12. 2022

Královští sokoli

BK REDSTONE Olomoucko

14. kolo, středa 21. 12. 2022

Královští sokoli

BK REDSTONE Olomoucko

15. kolo, středa 28. 12. 2022

BK Opava

Královští sokoli

15. kolo, středa 28. 12. 2022

BK Opava

Královští sokoli

16. kolo, středa 4. 1. 2023

Královští sokoli

SLUNETA Ústí nad Labem

16. kolo, středa 4. 1. 2023

Královští sokoli

SLUNETA Ústí nad Labem

17. kolo, sobota 7. 1. 2023

BK ARMEX Děčín

Královští sokoli

18. kolo, sobota 14. 1. 2023

ERA Basketball Nymburk

Královští sokoli

19. kolo, středa 18. 1. 2023

BC GEOSAN Kolín

Královští sokoli

21. kolo, sobota 28. 1. 2023

BK KVIS Pardubice

Královští sokoli

21. kolo, sobota 28. 1. 2023

BK KVIS Pardubice

Královští sokoli

22. kolo, sobota 4. 2. 2023

NH Ostrava

Královští sokoli

22. kolo, sobota 4. 2. 2023

NH Ostrava

Královští sokoli

0, středa 8. 2. 2023

USK Praha B

Královští sokoli

1. kolo, středa 8. 2. 2023

Královští sokoli

USK Praha B

2. kolo, sobota 11. 2. 2023

Královští sokoli

BK REDSTONE Olomoucko

2. kolo, sobota 11. 2. 2023

Královští sokoli

BK REDSTONE Olomoucko

3. kolo, středa 15. 2. 2023

SK Slavia Praha

Královští sokoli

4. kolo, sobota 18. 2. 2023

USK Praha B

Královští sokoli

4. kolo, sobota 18. 2. 2023

USK Praha B

Královští sokoli

5. kolo, sobota 4. 3. 2023

BK REDSTONE Olomoucko

Královští sokoli

5. kolo, sobota 4. 3. 2023

BK REDSTONE Olomoucko

Královští sokoli

6. kolo, sobota 11. 3. 2023

Královští sokoli

SK Slavia Praha

7. kolo, středa 15. 3. 2023

Královští sokoli

USK Praha B

7. kolo, středa 15. 3. 2023

Královští sokoli

USK Praha B

8. kolo, středa 22. 3. 2023

Královští sokoli

BK REDSTONE Olomoucko

8. kolo, středa 22. 3. 2023

Královští sokoli

BK REDSTONE Olomoucko

9. kolo, středa 29. 3. 2023

SK Slavia Praha

Královští sokoli

10. kolo, sobota 1. 4. 2023

USK Praha B

Královští sokoli

10. kolo, sobota 1. 4. 2023

USK Praha B

Královští sokoli

11. kolo, sobota 8. 4. 2023

BK REDSTONE Olomoucko

Královští sokoli

11. kolo, sobota 8. 4. 2023

BK REDSTONE Olomoucko

Královští sokoli

, pátek 15. 9. 2023

BK Opava

Královští sokoli

2. kolo, neděle 24. 9. 2023

Královští sokoli

BK VIVIDBOOKS Pardubice

, pátek 3. 11. 2023

BC Nový Jičín

Královští sokoli

9. kolo, neděle 12. 11. 2023

Královští sokoli

Snakes Ostrava

10. kolo, pátek 17. 11. 2023

Královští sokoli

BK Opava B

11. kolo, pátek 24. 11. 2023

BK VIVIDBOOKS Pardubice

Královští sokoli

12.kolo, pátek 1. 12. 2023

Královští sokoli

BCM Orli Prostějov

13.kolo, neděle 10. 12. 2023

Tuři Svitavy

Královští sokoli

14.kolo, pátek 15. 12. 2023

Královští sokoli

BASKET Brno U23

15.kolo, neděle 7. 1. 2024

Královští sokoli

FASTAV Zlín

OF Českého poháru, středa 10. 1. 2024

Královští sokoli

BK KVIS Pardubice

16.kolo, pátek 12. 1. 2024

Basketbal Olomouc

Královští sokoli

18.kolo, neděle 28. 1. 2024

Snakes Ostrava

Královští sokoli

1.kolo - část vítězů, pátek 9. 2. 2024

Slavoj BK Litoměřice

Královští sokoli

3.kolo - část vítězů, pátek 23. 2. 2024

Sokol Pražský

Královští sokoli

2.kolo - část vítězů, úterý 27. 2. 2024

Královští sokoli

GBA LIONS Jindřichův Hradec

4.kolo - část vítězů, neděle 3. 3. 2024

Královští sokoli

Slavoj BK Litoměřice

5.kolo - část vítězů, pátek 8. 3. 2024

GBA LIONS Jindřichův Hradec

Královští sokoli

6.kolo - část vítězů, pátek 15. 3. 2024

Královští sokoli

Sokol Pražský

PLAY OFF - 1.zápas, pátek 22. 3. 2024

Královští sokoli

BASKET Brno U23

PLAY OFF - ČF 2.zápas , neděle 24. 3. 2024

BASKET Brno U23

Královští sokoli

PLAY OFF - 1.zápas , pátek 5. 4. 2024

Královští sokoli

Slavoj BK Litoměřice

PLAY OFF 2.zápas , neděle 7. 4. 2024

Slavoj BK Litoměřice

Královští sokoli

PLAY OFF - SF 3.zápas , středa 10. 4. 2024

Královští sokoli

Slavoj BK Litoměřice