6. září 2023

Klub

9. ročník turnaje PRIM již tento víkend!

Po loňské pauze se vrací "Turnaj o pohár primátorky města Hradce Králové". Naše kategorie U12 změří síly s Jihlavou a Žďárem a také se slovenským týmem Patrioti Levice. Vše se odehraje 9.-10. září 2023 na Sokole Pražském Předměstí v centru Hradce.

Již několik let se vždy začátkem září koná turnaj o pohár primátora, letos poprvé primátorky, města Hradce Králové. Tradičním hostitelem je náš klub Královských sokolů, který vždy poměří síly s nejrůznějšími týmy z České republiky. Místem konání je obvykle Sportovní hala v Třebši, nicméně ta letošní turnaj uspořádat nemůže kvůli rekonstrukci palubovky. 9. ročník se proto uskuteční v tělocvičně Sokola na Pražském Předměstí (Chelčického 201).

Bohužel tento rok nepřislíbilo účast tolik družstev jako v minulých letech, nicméně jeden ze čtyř letošních účastníků je tým ze zahraničí, a sice Patrioti ŠBK Levice. Právě ti přivítali v červnu náš klub u sebe na Slovensku, a tak na oplátku rádi zavítají do Východních Čech.

Víkend bude nabitý, v sobotu rodiče a ostatní diváci uvidí hned šest utkání a v neděli všechny čekají vyřazovací boje.

Program turnaje:

Sobota 9.9.

9:30 KRÁLOVŠTÍ SOKOLI vs. PATRIOTI ŠBK LEVICE

11:00 BK JIHLAVA vs. BK VLCI ŽĎÁR

13:00 KRÁLOVŠTÍ SOKOLI vs. BK JIHLAVA

14:30 PATRIOTI ŠBK LEVICE vs. BK VLCI ŽĎÁR

16:00 BK JIHLAVA vs. PATRIOTI ŠBK LEVICE

16:30 BK VLCI ŽĎÁR vs. KRÁLOVŠTÍ SOKOLI

Neděle 10.9.

9:30 SEMIF 1 vs. SEMIF 4

11:00 SEMIF 2 vs. SEMIF 3

13:00 O 3. MÍSTO

14:30 FINÁLE


Věříme, že jsme všichni na jedné vlně a těším se na plnou tělocvičnu "dětí ", ať už kluků, či holek nebo rodičů, a že si hlavně hráči parádně zahrají a nasbírají cenné zkušenosti a krásné vzpomínky na basketbal.