6. června 2023

Redakce

Vzlétneme jako Fénix z popela

Vážení fanoušci klubu Královských sokolů, je to téměř měsíc od momentu kdy nám skončila sezóna 2022/2023. Ta byla ve všech směrech pro náš klub velmi náročná.

Nepodařilo se nám náš druhý nejmladší tým v KNBL dostatečně sehrát a připravit ho na náročnou sezónu. Pro trenéry nebylo snadné pracovat se zbrusu novým týmem, i když jsme měli velmi slušné zápasy, ve kterých jsme dokázali porazit například i budoucího finalistu ligy (BK Armex Děčín) na jeho palubovce. Potom jsme však nenavázali na vítěznou vlnu a neudělali si tak potřebnou pohodu a sebevědomí, které jsme potřebovali.

V této sezóně jsme měli smůlu i na zranění a nepomohla nám ani kontumace zápasu, kvůli nefunkčním tabulím nad koši. Věříme, že jsme si tímto vybrali všechny nepříjemnosti a nyní se díváme dopředu. Čeká nás náročné období, ale s podporou našeho největšího partnera, kterým je Město Hradec Králové to zvládneme.

Děkujeme, že jste se k nám neotočili zády a stojíte při nás i takových dobách, kdy to nejvíc potřebujeme. V nejbližších dnech a týdnech Vás budeme postupně informovat jakým směrem se bude ubírat mužský basketbalový klub v Hradci Králové. Všem hráčům a trenérovi skončily smlouvy, budeme Vás informovat o všech změnách.