11. dubna 2024

Redakce

Dál jde Slavoj. Nám sezóna bohužel končí.

Potřebný druhý bod jsme bohužel nevybojovali. I přes vyrovnané pasáže měl soupeř navrch a dokráčel k vítězství. Konec sezóny tedy přišel nečekaně brzy.
11.4. 2024 / 18:30Královští sokoli vs. Slavoj BK Litoměřice67:78
V zápase jsme bohužel nezachytili úvod první čtvrtiny a celou jsme ji prohráli o 10 bodů. Poté jsme se snažili celý zápas nějakým způsobem dohánět a snižovat rozdíl, což se nám i podařilo. Začali jsme i vyhrávat, ale nicméně nepřeklopili jsme momentum zápasu na naši stranu a obdrželi jsme nějaké trojky.


"V závěru jsme už nedokázali stáhnout rozdíl, bohužel lépe řečeno, byl to náš nejhorší výkon doma za celou sezónu. Za celou sezónu prohráli doma dva zápasy a hlavně ty nejdůležitější, které jsme měli vyhrát. To nás strašně mrzí.", řekl Peter Sedmák.


Velkým X-faktorem všeho bylo, že byl zraněný Pedja Stamenkovič, který nás tahal, který uměl řídit tým, takže nám to velmi chybělo a jednoduše jsme nezapojili ostatní hráče tak, abychom udělali dobrý výsledek. Dali jsme velmi málo bodů, měli jsme málo střelců, takže nás to ničilo a nedávalo nám to potřebné sebevědomí. Chtěli jsme před velmi výborným publikem vyhrát a postoupit do finále, ale někdy je sport takový, že když moc chcete, tak to nejde. Pro náš A-tým je to smutný závěr sezóny, nikdo si to takto nepředstavoval, ale bohužel je to realita, musíme se s tím smířit, poučit se z chyb a pracovat dál. Je třeba věřit, že to bude lepší a do další sezóny vytvořit tým, který bude více konkurenceschopný.

Odkaz na fotogalerii: zde

Statistiky ze zápasu zde: