8. dubna 2024

Jan Zadražil

Po Velikonocích vyrazili U15 do Plzně, ostatní bojovali ve víkendových zápasech

Nejmladší minižáci dvakrát zvítězili v hradeckém derby proti Lvicím, mladší žáci v si sobotu vyšlápli na Podolí, nicméně v druhém utkání i přes vysoké vedení o bod padli. Již ve středu předehrávali U15ky, které si z Plzně bohužel odvezli porážku. V sobotu i přes bojovný výkon nestačili U17 na pardubickou Teslu.

U11

Sobota 6.4.Sokol Hradec Králové vs. Královští sokoli28:65
Sobota 6.4.Sokol Hradec Králové vs. Královští sokoli25:72


U14

Sobota 6.4.Královští sokoli vs. SK Renocar Podolí71:65
Neděle 7.4.Královští sokoli vs. Jiskra Kyjov59:60

O utkání:

"V sobotním zápase ligy U14 byla patrná neobvykle skvělá a živá atmosféra, kterou vytvořili jak naši kluci z mládežnické pyramidy, tak i fanoušci. Je skvělé vidět, jak se všichni zapojují a podporují tým. To jen potvrzuje heslo: "Vyhráváme spolu, prohráváme spolu".


U15

Středa 3.4.BK Lokomotiva Plzeň vs. Královští sokoli80:59


U17

Sobota 6.4.Královští sokoli vs. Tesla Pardubice48:80

Komentář trenéra Martina Sýkory:

"Zápasy proti Pardubicím jsou pořád těžké a fyzicky náročné, zejména v tomto ročníku, kdy naši kluci čelí "druhoročákům". V této kategorii bojují s úžasným nasazením, vstupují do soubojů s o něco staršími chlapci a navíc většinu domácích utkání odehrávají v hale, ve které nemají ani jediný trénink. Obdivuji je za jejich odhodlání. Navzdory tomu pokračujeme vpřed a směřujeme k našemu cíli. Chceme moc poděkovat našim fanouškům za vytvoření skvělé atmosféry. Vyhráváme společně, prohráváme společně."

FOTOGALERIE