23. března 2024

Redakce

První čtvrtfinále patří sokolům

Nedali jsme Brnu šanci! V prvním čtvrtfinále vítězíme jasným rozdílem. Další bitva náš čeká v neděli na palubovce soupeře.
22.3. 2024 / 19:00Královští sokoli vs. Basket Brno U2394:68


Honza Holásek

Vstoupili jsme do nejočekávanější části sezóny s jasným cílem - cesta za postupem zpět do NBL. Po úspěšném zvládnutí základní části jsme se skončili na druhém místě a ve čtvrtfinále nás čeká mladý a dravý celek z Brna.

S naším soupeřem jsme hráli nekompromisně od prvních minut zápasu. Naše koncentrovaná hra nám umožnila získat velký náskok již v první čtvrtině, kdy jsme si vytvořili 16-tibodový polštář. Tento náskok jsme následně udrželi a navýšili v průběhu celého utkání.

S poločasovým vedením 53:35 jsme věděli, že máme zápas pod kontrolou. Druhý poločas jsme zvládli stejně kvalitně jako první a bez větších potíží jsme si udrželi vedení až do konce.

Zápas jsme nakonec jasně ovládli s konečným skóre 94:68. Rádi bychom poděkovali partnerovi utkání, pneuservisu JF Cars, který věnoval do poločasové soutěže poukaz na přezutí pneumatik zdarma.

Statistiky ze zápasu zde:


Opět děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu! V neděli série pokračuje na palubovce Basketu Brno. Sledujte zápas na platformě TV COM od 17h!