10. ledna 2024

Redakce

OSMIFINÁLOVÉ DERBY S BEKSOU

Po dlouhé době se opět střetáváme s pardubickou Beksou. Naposledy jsme se vzájemně setkali v Enteria Aréně v Pardubicích, kde Beksa brala těsné vítězství. To bylo ještě v rámci KNBL a teď je před námi těžká výzva. Jako prvoligový tým se budeme snažit Beksu překvapit a využít domácí palubovky.

KRÁLOVŠTÍ SOKOLI VS. BK KVIS PARDUBICE

  • 10.1. 2024 od 18:30
  • Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové

Čeká nás velmi atraktivní utkání s celkem hrající nejvyšší soutěž. Naším soupeřem bude tým BK KVIS Pardubice. Ještě do minulé sezóny jsme se v základní části NBL pravidelně střetávali a po pár letech, kdy náš tým v NBL působil, to byly velmi pěkné a napínavé basketbalové souboje. Nyní se s Pardubicemi střetneme v rámci Českého poháru a už jako extraligový a prvoligový tým. Zapomeňte na gauč a televizi a přijďte se podívat NA basketbal! Fanděte a společně si užijme toto derby!


Partnerem utkání je BICZ holding

Holding BICZ aktuálně tvoří více než 50 dceřiných společností, které působí na celém území České republiky. Specializuje se na projekty rezidenčního bydlení, zejména rekonstrukce starších objektů a následný pronájem. Jejich cílem je zpravidla nemovitosti rekonstruovat, obsadit seriózními nájemníky a ponechat v majetku nebo dále prodat s marží. Z této marže vyplácíme odměny finančním partnerům.


CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

  • Poločasové utkání mládežnických kategorií.
  • SOUTĚŽ V TOMBOLE O POUKAZ DO RESTARACE U SVATÉHO JANA V HODNOTĚ 1000,-KČ A DALŠÍ CENY.

Restaurace u Svatého Jana

Najdete nás ve Svobodných Dvorech, okrajové části města Hradce Králové. Do centra Hradce Králové se pohodlně dostanete městskou dopravou. Zastávka je 100 m od penzionu. Nabízíme příjemné ubytování v moderně vybavených pokojích a stravování v restauraci s českou a mezinárodní gastonomií. Již více jak 20 let zajišťujeme svatební hostiny, školení, rodinné oslavy, školní srazy a další. Personál penzionu a restaurace Vám poskytne veškerou péči pro Vaši maximální spokojenost.