8. ledna 2024

Jan Zadražil

Mládež bohužel nevstoupila do nového roku dobře

Nový rok naše týmy zahájily v prvním lednovém víkendu. Bohužel, ani jedné kategorii se moc nedařilo. Jediné U13ky oplatili porážku z prvního zápasu Náchodu, jinak U14ky, U17ky, ani U17B se z výhry neradovali.

U13

Neděle 7.1.Královští sokoli vs. BK BIZONI Náchod65:80
Neděle 7.1.Královští sokoli vs. BK BIZONI Náchod63:60

Komentář trenérky Ondřejky Vejražkové:

"Dva naprosto odlišné zápasy jsme odehráli po vánoční pauze. V prvním zápase bez elánu a bojovností jsme jen dotahovali. Druhé utkání už kluci nepodcenili a hlavně v první čtvrtině nasadili tempo, na které jsme zvyklí. I když soupeř mohutně a hlavně v poslední čtvrtině dotahoval, vítězství už si Hradec vzít nenechal."


U14

Sobota 6.1.Královští sokoli vs. Tygři Brno52:92


Komentář trenéra Honzy Beránka:

,,Ač tomu výsledek nenasvědčuje, odehráli jsme se soupeřem většinu zápasu vyrovnaný duel, bohužel ve 3. Čtvrtině nám nešlo vůbec nic... Děsivou šňůrou 42:5 nás soupeř úplně vymazal z palubovky a zápas byl rozhodnutý. Musíme se naučit hrát celých 40 minut, 30 minut dobrého výkonu, proti takovému soupeři zdaleka nestačilo."


U17

Sobota 6.1.Sokol Žižkov vs. Královští sokoli76:68
Neděle 7.1.Jižní Supi vs. Královští sokoli84:56

Komentář trenéra Martina Sýkory:

Myslím si, že jsme odehráli dvě kvalitní utkání, kluci se neztratili ani v jednom zápase a je vidět v zápasech posun. Byly to týmy z vrchu tabulky, takže pro kluky určitě dobrá utkání pro zisk zkušeností."


U17 B

Sobota 6.1.AŠ Mladá Boleslav vs. Královští sokoli B
73:44


Komentář trenéra Ládi Půlpána:"

"V sobotu odehrál tým U17B zápas s týmem z Mladé Boleslavi. Průběh utkání z naší strany odpovídal povánoční formě. Soupeř využil domácího prostředí a po celou dobu utkání kontroloval. Konečný výsledek 73:44 tomu odpovídá."