29. listopadu 2023

Jan Zadražil

Jak jsme hráli? ...aneb hrací víkend 25.-26. listopadu

Nejmladší minižáci odehráli dva těžké zápasy v Pardubicích, bohužel výhru ale vybojovat nedokázali. Ani U13 neslavili doma vítězství, Přelouč byla nad jejich síly. Jedinou výhru zaznamenalo naše Béčko U15, když zvítězilo v derby ve Vysoké nad Labem.

U11

Sobota 25.11.BK VIVIDBOOKS Pardubice vs. Královští sokoli61:31
Sobota 25.11.BK VIVIDBOOKS Pardubice vs. Královští sokoli59:39

U13

Sobota 25.11.Královští sokoli vs. BK Přelouč39:65
Sobota 25.11.Královští sokoli vs. BK Přelouč53:54


Komentář trenérky Ondřejky Vejražkové:

"Sobotní zápas starších minižáků byl malou "předpremiérou" před kvalifikačními zápasy. Kluci soupeře rozhodně nešetřili, bojovali a za to mají obrovský kredit. Bohužel jsme nedokázali ubránit jednoho hráče soupeře, který v obou zápasech jasně dominoval. Přesto kluci zbraně nesložili a bojovali. Víme, kam směřujeme a co máme před sebou. Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu."


Kvalifikační turnaj o MČR

Neděle 26.11.Královští sokoli vs. BK VIVIDBOOKS Pardubice31:59
Neděle 26.11.BK Přelouč vs. Královští sokoli 72:53

Komentář trenérky Ondřejky Vejražkové:
"Do prvního zápasu kluci vstoupili se zbytečným respektem a i když se v druhém poločase snažili a bojovali, ztrátu už nedohnali. Stále nás trápí zbytečné ztráty a jasné koše. V druhém zápase jsme šli proti soupeři, kterého jsme si ozkoušeli v sobotu a kluci vlétli do zápasu bez bázně, důrazně bránili a bojovali. Opět tak rozhodovali dvě čtvrtiny, kdy jsme neubránili jednoho hráče (celkem 42b). Klukům veliká pochvala."


U15 B

Sobota 25.11.BK NAPOS Vysoká nad Labem vs. Královští sokoli 37:66


Komentář trenéra Honzy Beránka:

"Do zápasu jsme nastoupili v silné sestavě, tedy i posílení o hráče z týmu U15A. Koncentrovaným výkonem jsme od začátku až do konce měli utkání pod kontrolou a to i přes spousty nepřesností v individuálních činnostech a chybách v obraně. Jinak hodnotím utkání velmi pozitivně posouváme se den co den a věřím, že jdeme správným směrem."

FOTOGALERIE