24. listopadu 2023

Redakce

I druhé derby je naše. Zápas otočen v poslední čtvrtině

Šňůra 16:0 v poslední čtvrtině nám zajistila výhru potvrzujeme první místo v tabulce.
24.11. 2023 / 19:00BK VIVIDBOOKS Pardubice vs. Královští sokoli
74:89
Dnes jsme odehráli druhé derby sezóny a nutno podotknout, že šlo o hodně zajímavý zápas. Předpokládali jsme, že to bude vyrovnané utkání, protože

jejich mladý tým je na svém hřišti velmi silný. Bohužel jsme nezačali zápas dobře a mladí Pardubičtí se drželi ve vedení prakticky tři a půl čtvrtiny. Nicméně ve čtvrté čtvrtině jsme potvrdili naši roli favorita, využili naši zkušenost a zápas otočili ve svůj prospěch.

Skóre po první čtvrtině bylo 27:21, poločasové skóre 43:42, po třetí čtvrtině 66:58 a zápas skončil vítězstvím 74:89. Čtyři hráči na naší straně dosáhli dvouciferného počtu bodů - Tomáš Dvořák (19 b), Peter Sedmák (17 b), Pedja Stamenkovič (12 b) a Marek Welsch (12 b).

Jsme rádi za výhru, ale víme, že máme stále co zlepšovat. Teď nás čeká pohár proti Vysoké nad Labem a doufáme, že si formu přeneseme i tam..