12. listopadu 2023

Redakce

ZÁPAS STYLEM START-CÍL, Snakes porážíme o 31 bodů

Dnes jsme proti Snakes Ostrava potvrdili svou roli favorita a s přehledem zvítězili o 31 bodů. V hale se sešla početná návštěva, a za to chceme srdečně poděkovat všem fandům a divákům, kteří nás přišli podpořit.
12.11. 2023 / 16:30Královští sokoli vs. Snakes Ostrava
105:74

V rámci 9.kola jsme hostili Snakes Ostrava a dovedli jsme zápas k hladkému vítězství. Hned od začátku jsme diktovali tempo hry a udrželi jsme si vedení po celý zápas. Ostrava přijela s pouhými sedmi hráči, což ztížilo jejich pozici z fyzického hlediska. Již v první čtvrtině jsme si vytvořili dostatečně solidní náskok, který jsme chtěli udržet.

Stav po jednotlivých čtvrtinách jasně ukazoval, že nám právem patří 2.místo v tabulce. Po 1. čtvrtině jsme vedli 32:21, druhá část sice byla vyrovnaná, ale i jsme v poločase měli náskok 52:41. Po 3. čtvrtině jsme vedli 84:56, tam jsme zápas definitivně zlomili a nakonec jsme zápas uzavřeli s konečným skóre 105:74.

Nejlepším střelcem našeho týmu byl Peter Sedmák, který přispěl 23 body. Ovšem cenu nejužitečnějšího hráče si odnesl Marek Welsch s výkonem 19 bodů, 5 doskoků a 6 asistencí. Proto byl také oceněn cenou "DrWitt hráč utkání", partnera tohoto zápasu.


Statistiky ze zápasu zde:


Početná návštěva v hale přispěla k dobré atmosféře, a chceme tímto poděkovat fanouškům za jejich podporu. Naše mužstvo ukázalo skvělý týmový duch a efektivitu na palubovce, což nám přineslo další cenné vítězství v této sezóně.


FOTOGALERIE