4. listopadu 2023

Redakce

V Novém Jičíně jsme uspěli, upevňujeme tak 2. místo v tabulce

Z palubovky Nového Jičína si odvážíme celkem přesvědčivé vítězství. Do hry se zapojili všichni hráči a také se všichni zapsali do tabulky střelců.
3.11. 2023 / 19:00BC Nový Jičín vs. Královští sokoli68:90

Páteční večer tradičně patřil našemu zápasu na venkovní palubovce. Tentokrát jsme zavítali na palubovku pátého Nového Jičína. Po vyrovnané 1. čtvrtině následovala 2. čtvrtina, kde už jsme jasně převzali otěže zápasu. Naši hráči připsali do tabulky další důležitou výhru.

Do hry aktivně zasáhli všichni naši hráči a každý přispěl body do tabulky. Bohužel, kvůli bolavému kotníku nemohl přispět svými body a dovednostmi Honza Bubeníček, avšak jeho nepřítomnost nebyla znát a Nový Jičín jsme jasně přehráli.

Po absenci minulý týden se na palubovce ukázal Peter Sedmák, který přispěl 6 body k našemu skóre, Theo Dlugoš se opět prezentoval trojkovým festivalem, zaznamenávaje úctyhodných 5 trojek z 8 pokusů a celkový nejlepší střelec na naší straně byl Tomáš Dvořák, který se dostal na 22 bodů.

Statistiky ze zápasu zde:


Těšíme se na další zápas a věříme, že udržíme vítěznou vlnu. Tímto i pozvánka na náš další zápas, který se odehrajeme doma12. listopadu proti Snakes Ostrava. Jste srdečně zváni!