29. října 2023

Redakce

Soupeři z Hané jsme nedali šanci

Dominance na hřišti, vítězství nad Basketbal Olomouc 123:74, 8 trojek Thea Dlugoše, 19 trojek týmu, skvělá týmová souhra a bojovnost a první body Honzy Holáska na domácí palubovce.
29.10. 2023 / 16:30Královští sokoli vs. Basketbal Olomouc
123:74

V nedělním zápase suverénně porážíme Basketbal Olomouc v poměru 123:74, což potvrzuje náš skvělý basketbalový výkon. Již od prvních okamžiků jsme diktovali tempo hry, a i přes chybějící hráče, Jana Bubeníčka a Petera Sedmáka, naši spoluhráči zaskočili a předvedli fantastickou týmovou souhru.

Ovšem, naše cesta k vítězství nebyla zcela hladká. Soupeř měl problémy s dopravou na zápas, což způsobilo opoždění zápasu o 15 minut. I když jsme byli připraveni, tato situace nám nabídla výhodu, kterou jsme využili. Soupeř nakonec přijel v šesti hráčích a pravděpodobně to ovlivnilo jejich pohodu na hřišti.

Naše vynikající střelecké výkony byly zřejmé zejména v počtu 19 úspěšných trojek během celého zápasu. Theodor Dlugoš zazářil osmi trefami za tři body, což zdůraznilo jeho schopnosti a přineslo nám důležité body.

Ačkoliv jsme museli dnes obejít bez dvou klíčových hráčů, naše týmová síla a domácí prostředí přinesli vítězství. Honza Holásek se dokonce prosadil na domácí palubovce za Královské sokoly svými prvními body, což byl pro něj a celý tým významný moment a všichni byli na nohou.


Statistiky ze zápasu zde:

V tomto okamžiku bychom rádi poděkovali všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Vaše energie a povzbuzení jsou pro nás důležité. A na všechny fanoušky platí otevřená pozvánka na náš další zápas, který se odehraje 12. listopadu proti Snakes Ostrava. Přijďte nám znovu přidat svou podporu a společně vytvoříme další pěknou třebešskou atmosféru!

FOTOGALERIE