28. října 2023

Redakce

Třetí domácí zápas proti Olomouci. Přijď fandit a užít si basketbalové odpoledne!

Od 16:30 se střetneme s týmem Basketbal Olomouc. Tím vás zároveň zveme přímo na zápas, tradičně, do sportovní haly v Třebši. Náš tým se v 7. kole první ligy utká proti soupeři z Hané a poprvé na domácí palubovce uvidíte Marka Welsche v našem dresu.

KRÁLOVŠTÍ SOKOLI VS. BASKETBAL OLOMOUC

  • 29.10. od 16:30
  • Sportovní hala Třebeš

Po jasně vyhraném zápase ve Zlíně minulý týden se v neděli 29. října od 16:30 se utkáme s Olomoucí v rámci 7. kola první ligy. Přijďte nás podpořit do Třebešské haly a vytvořme společně bouřlivou atmosféru!

Těšíme se, že poprvé na domácí půdě přivítáme Marka Welsche, který určitě přinese další zkušenosti do hry. Momentálně jsme na druhém místě tabulky, těsně za Opavou B, s bilancí 4 výher a 2 proher, stejně jako Brno U23 a Svitavy. To znamená, že každý bod je teď klíčový!

Bojujeme o každý koš a chceme potvrdit roli favorita proti poslední Olomouci. Tomáš Dvořák nám ukazuje, jak na to. Se 109ti body je momentálně nejlepším střelcem týmu za 6 zápasů. A co říct o Theodoru Dlugošovi? Průměrně 3.4 trojky za zápas. Tenhle kluk má zatím na začátku střeleckou slinu a ukazuje se být dobrou posilou.

Bohužel do boje nevyrazí Jan Bubeníček kvůli výronu, ale víme, že půjdeme na hřiště s ještě větší chutí vyhrát.

Přijďte nás podpořit a vytvořme společně skvělou atmosféru plnou pohledných basketbalových akcí a fandění!