24. září 2023

Jan Zadražil

O víkendu se nám moc nedařilo

I když nám víkend nedopadl podle našich představ, i to patří ke sportu. Z proher není třeba být negativní, ale ponaučit se z některých herních věcí, aby nás to posouvalo dál. Velkou pochvalu si zaslouží tým U13, který i přes prohru v prvním zápase nesklopil hlavy a urval výhru v tom druhém. Neúspěch v těchto fázích soutěže může posloužit jako cenná příležitost k růstu a zlepšení se. Celkově lze říct, že neúspěšné zápasy jsou neodmyslitelnou součástí procesu růstu a vývoje hráčů a týmu. Správný přístup k nim může vést k pozitivním změnám a úspěchu v budoucnosti.
U13
Neděle 24.9.Lomnice nad Popelkou vs. Královští sokoli58:48
Neděle 24.9.Lomnice nad Popelkou vs. Královští sokoli57:69


Komentář trenérky Ondřejky Vejražkové:

,,První zápasy letošní sezóny má za sebou tým U13. Dva rozdílné zápasy, dva odlišné výsledky. První utkání se spoustou ztrát a nepřesností, ve druhém zlepšená obrana i spousta pěkných zakončení. Víme, že máme před sebou jako tým spoustu práce, ale sezóna je dlouhá a prostor pro zlepšování nekonečný."

U15
Sobota 23.9.BK Brandýs nad Labem vs. Královští sokoli137:37
Neděle 17.9.Slavoj BK Litoměřice vs. Královští sokoli91:41


U15 B
Sobota 23.9.BK Loko Trutnov vs. Královští sokoli 125:45


Komentář trenéra Honzy Beránka:

"K sobotnímu utkání cestoval B tým na palubovku Trutnova, který byl pro nás až moc velkým soustem. Soupeř měl utkání pod kontrolou od začátku do konce. Zápas nám ukázal, kde nás tlačí bota a na čem je potřeba s klukama pracovat. Čeká nás spoustu práce, tak vzhůru do toho!"